O mnie

Jestem debiutantem pisarskim – ja autor (in spe) książki.

Ja autor kryminału
Ja autor kryminału

To wszystko oznacza to tyle, że zdobyłem się na odwagę i wewnętrzną bezczelność w przekonaniu, że dam radę, a to co napiszę będzie ciekawe.

Droga debiutanta nie jest ani łatwa, ani trudna. Gdy robi się coś pierwszy raz zawsze jest trudno i strach jest zwykle największy. Przychodzą do głowy wątpliwości czy to komuś potrzebne. Pewnie wiele wrażliwych dusz zapłakało czytając opowieści o okrucieństwie branży, wydawcach, którzy to pisarzy mają w dupie… no i o tym, że to wszystko się nie opłaca. Więc generalnie jest bezsensu.

Myślę, że łatwo można dać się zeżreć temu wszystkiemu co dookoła. Koniec końców pamiętam, że chodzi o to by usiąść w fotelu i pisać.

O czym będzie moja książka?

Kształt i fabuła mojego pisania ocierają się o tematy polityczne, kryminalne, sensacyjne i metafizyczne. Władza to pożądanie. Pożądanie często wymyka się spod kontroli i zdrowego rozsądku. Ludzie rządzenia i pełni żądz. Brudni i szlachetni a do tego z pewnością szaleni.

Zło nigdy nie wyklucza dobra. Moi bohaterowie gonią i są gonieni. Staram się wyposażyć ich w ludzkie cechy, przywary i osobliwości.

Historia mojej książki zbudowana jest na fikcji, ale niektóre wątki mają swoją inspirację w wydarzeniach prawdziwych.

Będzie mi miło jeśli przeczytasz co wyprodukowałem i skomentujesz.